Huvudkontor

 

Larsson Örnmark Målerifirma AB

Västbergavägen 26

126 30 HÄGERSTEN

 

Tel: 08 – 505 911 00

Fax:08 – 505 911 50

E-post: info@larsson-ornmark.se

 

Stefan Fors

VD

0702-80 22 42

08-505 911 16

stefan.fors@larsson-ornmark.se

Göran Berglund

Arbetschef / kma ansv

 

0707-70 37 02

08-505 911 02

goran.berglund@larsson-ornmark.se

Benght Jerresand

Projektledare / kma ansv

 

0706-99 41 54

08-505 911 18

benght.jerresand@larsson-ornmark.se

Lars Sandberg

Projektledare

0705-28 28 55

08-505 911 11

lars.sandberg@larsson-ornmark.se

Matthias Berggren

Projektledare

0706-44 56 53

08-505 911 20

matthias.berggren@larsson-ornmark.se

Anna Alvemur-Lindh

Byggnadsantikvarie

0709-54 61 71

08-505 911 06

anna.alvemur-lindh@larsson-ornmark.se

Ronnie Cleasson

Projektledare

0704-10 32 21

08-505 911 73

ronnie.claesson@larsson-ornmark.se

Putte Nordström

Projektledare

0704-10 32 30

08-505 911 72

putte.nordstrom@larsson-ornmark.se

Pelle Herlitz-Sundelius

Ekonomichef

 

08-505 911 01

per.herlitz-sundelius@larsson-ornmark.se

Marika Eckerman Jernberg

Ekonomiassistent


08-505 911 74

marika.eckerman@larsson-ornmark.se

Viktoria Soltus

Ekonomiassistent

 

08-50591121
viktoria.soltus@larsson-ornmark.se

Bitte Larsson

Löneadministratör

08-505 911 49

bitte.larsson@larsson-ornmark.se

loner@larsson-ornmark.se

Tomas Pedersen

Kalkylator

0708-28 82 42

08-505 911 12

tomas.pedersen@larsson-ornmark.se

Gunnar Lindman

 

In memoriam

 

Huvudkontor:  Larsson Örnmark Målerifirma AB  |  Västbergavägen 26  |  126 30 HÄGERSTEN  |  08 – 505 911 00  |  info@larsson-ornmark.se

Copyright © Larsson Örnmark Målerifirma AB. Alla rättigheter reserverade. Producerad av IN VISION

Huvudkontor:

Larsson Örnmark Målerifirma AB  |  Västbergavägen 26  |  126 30 HÄGERSTEN

08 – 505 911 00  |  info@larsson-ornmark.se

Huvudkontor:

Larsson Örnmark Målerifirma AB

Västbergavägen 26, 126 30 HÄGERSTEN

08 – 505 911 00

info@larsson-ornmark.se

Copyright © Larsson Örnmark Målerifirma AB. Alla rättigheter reserverade. Producerad av IN VISION